Çelemler Makine Parkı

Teknolojimiz Hakkında

Makine donanımıyla Türkiye’ de lider firmalar arasında olan Çelemler A.Ş. teknolojinin neye hizmet edeceğine,ne zaman ve nasıl kullanacağına karar verebilecek uzman ve dinamik bir kadroya sahiptir. Kullanılan iplik hatları, Dokuma Tezgahları, ve Konfeksiyon makineleri sektörün lider markalarından olan Starlinger firmasından tercih edilmiştir.

İplik Hatları

İplik Bölümünde son derece modern exruder iplik hatları ile ürün ihtiyacına göre farklı renk ve denyelerde Labaratuar desteği ile iplik üretimi yapılmaktadır. Üretilen bu iplikler çuval dokumada kullanılmak üzere hazır hale getirilir.

Dokuma Makinaları

Üretilen iplikler istenilen ebatlara uygun tezgahlara takılarak Hortum Kumaş ve Utrasonik kesim teknikleri ile açık kumaş olarak dokunur.

Konfeksiyon

Sektörün lider firmalarından seçilen konfeksiyon makinaları ile hortum şeklinde dokunan kumaşlar istenilen boylarda seri ve düzgün bir şekilde kesilir. Otomatik sayım ve dikim sayesinde düzgünce istiflenerek preslenmeye hazır hale getirilir.

İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri niteliğinde olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali ve manevi hakları Çelemler Sentetik Dokuma San. ve Tic. A.Ş.'ne aittir.